Historie firmy MRC-Group, s.r.o.

Jsme obchodní skupina působící na českém trhu od roku 1999, se specializací na poradenský servis ve světě energií, telekomunikací a IT. Společnost vznikla na základě zvyšující se poptávky po odborném poradenském servisu a následné péči o stávající a novou klientelu.

Máme mnohaleté zkušenosti i v distribuci a door 2 door prodeji (ČR, SR i zahraničí), kde jsme pomáhali s distribucí výrobků či služeb nebo v budování národních či nadnárodních distribučních sítí pro spoustu společností a to aktivně nebo pouze na úrovni konzultací a poradenství.
 
Za dobu svého působení jsme se postarali již o více než 1 000 000 zákazníků z řad firemních či soukromých osob, kteří nám dali důvěru a přenechali starost o provoz svých poboček, kanceláří či domácností na nás.
 
Za dobu naší působnosti jsme vždy spolupracovali jen s těmi největšími a nejvýznamnějšími partnery ve svém oboru (ČR):
 
  • Vodafone Czech Republic a.s.
  • O2 Telefónica Czech Republic a.s. 
  • České Radiokomunikace a.s. 
  • T-mobile a.s.
  • Energetické Centrum, a.s.
  • ING Bank N.V. 
  • Citibank Europe plc 
  • (VOLNÝ) Czech On Line a.s. 
  • Bohemia TeleKom s.r.o. 

Mezi naše klíčové úspěchy patří spolupráce se společností Bohemia Energy entity s.r.o. - (dnes nejvýznamnější alternativní dodavatel elektřiny a plynu v ČR+SR). Zde bylo na nás kompletní zavedení nové služby a rozvoj distribučního kanálu včetně marketingu. 

S některými z těchto společností jsme navázali spolupráci dlouhodobou, s jinými jen krátkodobou na vybudování a rozšíření jejich obchodní infrastruktury. 
 
 

Naše mise

Naším cílem vždy bylo a je vytvoření kompletního servisu zahrnujícího jak realizaci nových či optimalizaci stávajících řešení. Klademe maximální důraz na hospodárné, kvalitní, spolehlivé a profesionální řešení, které splňuje veškeré požadavky moderních trendů a potřeb našich zákazníků s ohledem na ekologii. 
 
Zkrátka vše podřizujeme tomu, aby váš čas strávený ve firmě byl využit co nejefektivněji, pouze k tomu nejnutnějšímu a vy jste se mohli věnovat maximalizaci zisků a rozvoji společnosti či strávit ušetřený čas s vaší rodinou a přáteli.
 
Ochotně a rádi se postaráme o zákazníka, který nás osloví a dá nám svoji důvěru bez rozdílu jeho velikosti. 
 
MRC - Group, s.r.o. vždy měla celorepublikovou působnost. Naši klientelu tvoří zákazníci ze všech koutů České republiky.
 
S úctou Váš kolektiv MRC-Group, s.r.o. a jednatel společnosti Michal Růža.