Přímo za čumákem...

14.04.2015 16:27

Jelikož podporujeme neziskovou organizaci PESOS, chtěli bychom Vás srdečně pozvat na charitativní pochod v sobotu dne 18.4.2015 na podporu opuštěných a týraných zvířat, zejména psů a koček, kterých je v útulcích po celé ČR velké množství. 

Místo srazu je před restaurací U Krále Václava IV. v Kunraticích 406 v Praze 4 

Trasa pochodu Start – Cíl je dlouhá cca 6,5 km, vede po celém obvodu Kunratického lesa. Vede po asfaltových cestách. Většinou po rovině, občas mírné stoupání a klesání, je vhodná pro kočárky, malé děti, zkrátka celou rodinu. Samozřejmě pro pejsky:) Trasa se dá rychlou chůzí urazit za hodinu, ovšem nejde přece o rychlost:)

Na trase budou stanoviště, kde pro vás bude připraveno 10 otázek ze zvířecí říše, pokud odpovíte na všechny správně, bude na vás v cíli čekat zasloužená odměna.

Prvních 100 přihlášených získá tašku od partnerů pochodu a nebudou chybět ani dárečky a slevové vouchry od našeho e-shopu. Všichni účastníci dostanou také upomínkový předmět pochodu a časopis HAF & MŇAU! 

Program:
  11:00 hodin je slavnostní zahájení pochodu „Přímo za čumákem“
  11:00–13:00  Start pochodu
  13:00–15:00  Doprovodný program v areálu restaurace U Krále Václava IV.

Pokud si někdo bude chtít trasu pochodu zaběhnout i se psem, na místě budou k dispozici postroje, vodítka i sedáky, k zapůjčení. Na místě bude od této firmy i poradenství jak začít běhat se psem.

Startovné je v minimální výši 150,- 

 

Veškeré podrobné informace a registraci naleznete na stránkách organizátora: www.primozacumakem.cz