Informace o nás

Společnost MRC-Group, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1999. Naším cílem je poskytovat kvalitní a ekonomicky zajímavé služby v oblasti ekologické recyklace a výroby.

Jsme společnost tradiční a přitom dynamická, stále se rozvíjíme a přizpůsobujeme novým trendům a požadavkům trhu. Proto jsme naše stávající obchodní aktivity ve zpracovatelském segmentu pro elektrotechnický průmysl v roce 2013 podpořili spojením s významným výrobcem Hi-Tech LED osvětlení značky TESLA LIGHTING a světovým výrobcem společností NEO-NEON, se kterými společně nabízíme to nejlepší z nové generace LED osvětlení. Přímé spojení s výrobou znamená výhodu při rychlých dodávkách většího množství zboží a výrobě zdrojů na míru.

Od počátku klademe maximální důraz na ekonomiku a ekologický dopad. Proto se podařilo zajistit našim zákazníkům kvalitní služby v oblasti moderního osvětlení a následnou ekologickou recyklaci původních technologií. 

Podporujeme kvalitní výrobu v České Republice a občanskou uvědomělost firem. Chápeme, že naše "tady a teď" je budoucnost. Proto vyhledáváme nové zdroje úspor a ekologickou šetrnost.

Naši uživatelé

Myslíme si, že naše služby a výrobky jsou vhodné pro takové zákazníky, kteří upřednostňují kvalitu před nejnižší tržní cenou. Jsme si jisti, že zákazník, který hledá nejnižší cenu výrobku či služby, není naší cílovou skupinou. Jelikož používáme nejmodernějších dostupných technologií a materiálů, orientuje se náš zákazník primárně na kvalitu. Tuto kvalitu mu následně dodáváme o 4-20% výhodněji, než-li běžný dodavatel. Tak se jmenuje naše konkurenční výhoda.

Naše práce je naším posláním. Proto nás velice baví. Děkujeme všem našim zákazníkům za příležitost to dokázat.