Vypracování projektů

Našim zákazníkům poskytujeme v této oblasti komplexní poradenskou činnost, vypracování projektu i odbornou montáž či demontáž, včetně záručního a pozáručního servisu. Pomáháme svým zákazníkům v soukromém i veřejném sektoru na cestě k dosažení energetické efektivnosti při jejich činnosti a k úsporám nákladů na energie.

Máme přímé spojení s výrobou, které znamená výhodu při rychlých dodávkách většího množství zboží a při výrobě zdrojů na míru.
 
Nabízíme celé portfolio produktů značky INOXLED, českého výrobce Prime Tech Energy. Zdroje jsou vyráběny za použití nejnovějších technologií a na základě nejnovějších inovací v LED světě. Parametry výkonu a životnosti produktů jsou ověřovány během procesu řízení kvality.
 
Jelikož se jedná o velmi odborný sektor, kde řešení vytváří desítky faktorů (stávající technický stav rozvodu osvětlení, rozložení světel, druh a světelnost prostředí, atd.), je velice důležitá konzultace s odborníkem. Tomuto kroku se říká optimalizace světelné agendy. Díky této optimalizaci může zákazník získat:
 
  • úsporu v ideální volbě světelného zdroje
  • úsporu v počtu pořizovaných zdrojů
  • pestřejší volbu kombinace zdrojů
  • významnou možnost úspory ve spotřebě energie
  • minimalizace a předcházení technických problémů a poruch
  • možnost postupné instalace bez technických problémů a nečekaných vícenákladů
Celá tato optimalizace je poskytována našim zákazníkům v rámci výroby a dodání LED svítidel zcela BEZPLATNĚ.
 
Optimalizaci provádí náš specialista pomocí fyzického měření a odborného softwaru. Tato optimalizace obsahuje návrh nejvhodnějšího řešení a alternativ při přechodu na LED osvětlení, za splnění všech příslušných hygienických norem a místních požadavků, včetně kalkulace ceny, návratnosti investice a výpočtu úspory.
 
Je tedy naprosto klíčové si uvědomit, že správný a neukvapený výběr v této oblasti znamená zásadní rozdíl v kvalitě výsledného užitku LED řešení. Proto naším zákazníkům nabízíme co nejvíce rad při rozhodování a snažíme se navrhnout nejvhodnější a nejekonomičtější řešení.